A SECRET WEAPON FOR Тварини

A Secret Weapon For Тварини

A Secret Weapon For Тварини

Blog Article

Анатомія та медицина Астрономія Біологія Географія Зоологія Корисні матеріали по освіті Математика @British isles Наука і світ Наука і техніка Нетрадиційна наука Фізика Хімія

Але чи завжди так безпечна річка? Маленьким бегемотам загрожують у воді крокодили. І часто перед появою на світ потомства бегемоти виганяють крокодилів з уподобаних ними водойм.

Наприклад, муркотання кішки створює специфічне поле, яке заспокоює людину, знімає біль і запалення. Також доведена ефективність спілкування людини і тварини. Наприклад, діти краще розвиваються, якщо батьки сприяють їх контакту з вихованцем.

Папуги вважаються одними з найрозумніших тварин. Їх культура дозволяє ефективно спілкуватися з людиною, імітувати звуки і голоси.

Деякі яйця ківі можуть важити до чверті ваги самого птаха.

моделювання — метод дослідження об'єктів пізнання (явищ, пристроїв, процесів), що ґрунтується на заміні конкретного об'єкта досліджень (оригіналу) іншим, подібним до нього (моделлю).

До недавнього часу така риса надавалась тільки людині. Але дослідження довели, що тварини також можуть обмінюватися досвідом.

Більше того, ця рибка може розрізняти різні форми, кольори та звуки. Інша назва цього виду риб – карась китайський.

Вночі, коли бегемоти виходять на берег попастись, їх чекають леви, великі любителі молодого ніжного м’яса бегемотів. Зарізавши молодого бегемота, леви тут же починають ласувати, не звертаючи уваги на його матір. Самка хоробро захищає свого малюка і нещадно мстить хижакам.

● Черепах можна відрізнити по голосу. Самці хрюкають, а самиці шиплять.

Їхня сила click here дає їм змогу виживати в суворих умовах, будувати житло, добувати їжу і захищатися від ворогів.

Забарвлення жовтувате, рожеве або сіре; у деяких видів чорне, помаранчеве чи червоне. Зовнішня поверхня черепашки буває гладкою, ребристою або складчастою; у деяких викопних видів були шипи. Основною мінеральною речовиною черепашки є кальцит або апатит

Хоча, це все одно наполовину більше ніж максимальна швидкість бігу людини.

Але не треба лякатися, летючі лисиці харчуються фруктами, тому їх ще називають «фруктові кажани».

Report this page